Depilacja laserowa Płock

Depilacja laserowa

Laser na którym wykonujemy epilację, to urządzenie medyczne. Laser diodowy Light Sheer™ Diode Laser System to produkt amerykańskiej firmy Lumenis®. Firma Lumenis® to niekwestionowany, światowy lider w produkcji laserów medycznych. Ligthsheer Quatro jest najnowocześniejszym urządzeniem do depilacji laserowej Płocku oraz na rynku. Nasze urządzenie posiada wymagane certyfikaty bezpieczeństwa oraz jakości wydany przez amerykański urząd do spraw Żywności i Leków FDA, Jest on honorowany na całym świecie. Urządzenie posiada też certyfikaty odpowiednich instytucji Europejskich, a także certyfikat ISO 9001. Zjawisko selektywnej fototermolizy to istota dziłania lasera diodowego. Wiązka światła emitowana przez laser – pochłaniane jest selektywnie przez mieszek włosowy zawierający melaninę – energia wiązki zamieniana jest na ciepło, które niszczy cebulkę włosa, powodując trwałą utratę włosa. To zjawisko jest najkuteczniejsze dla włosów znajdujących się w fazie aktywnego wzrostu (anagen), zostało to potwierdzone badaniami naukowymi. Poza fazą wzrostu włosów, jest jeszcze faza zaniku tzw. katagen oraz faza spoczynku tzw. telogen fazy te są „nie widoczne” dla lasera. Dlatego wymusza to potrzebę minimum 4 zabiegów, powtarzanych w odstępach 4 – 12 tygodniowych. Niezmiernie ważna, a konieczna jest systematyczność zabiegów. Należy założyć, że po pierwszym zabieku nie odrośnie 30 do 40% włosów (tzw. włosy w fazie anagenu). Po trzecim zabiegu 80 do 90% (następne włosy , które w międzyczasie wkroczyły w fazę tzw. anagenu). Minimalny pozostały procent to włosy jasne, cieńsze, mniej widoczne. Klienci o włosach cienkich albo nie w pełni ciemnych, dostrzegą słabszy efekt (jest to spowodowane jest zbyt mała zawartości melaniny w cebulce ). Wcześniejsze wielokrotne zabiegi tzw. depilacji laserowej np: IPL; mechanicznie woskiem lubpęsetą albo depilatoram mechanicznym mogą spowodować konieczność przeprowadzenia kolejnych zabiegów depilacji dla uzyskania lepszych wyników. Cakowita depilacja zwykle nie jest możliwa. Włosy jaśne mogą zostać tylko przerzedzone. Koniecznie wypróbuj nasz laser. Grono zadowolonych klientek stale się powiększa. Dzięki naszej usłudze oszczędzisz czas i pieniądze, nie zwlekaj.

Depilacja laserowa to :

Bezpieczeństwo depilacji laserowej :

Dla nas najważniejsze jest Twoje bezpieństwo, dlatego pracujemy tylko na certyfikowanym sprzęcie. Zabieg depilacji poprzedzony jest bezpatną kosultacją z przeszkolonym i certyfikowanym personelem. Przed zabiegiem depilacji poprosimy Cię o wypenienie specjalnej ankiety która pozwoli Ci sprawdzić czy nie masz przeciwwskazań do zabiegu. W trosce o twój wzrok zabiegi depilacji laserowej wykonywane są w specjalnych okularach ochronnych

Przeciwwskazania do zabiegów depilacji laserowej:

Przeciwwskazania czasowe do depilacji laserowej:

Pierwszy zabieg epilacji laserowej

Zabieg depilacji laserowej poprzedzamy gratisową konsultacją. Każda zakwalifikowana sosba ma wykonywaną próbę laserową.Ustalane są optymalne parametry zabiegowe. Dzień przed zabiegiem skóra powinna być ogolona, skóry nie smarujemy balsamem, ani innymi kosmetykami. Każda skóra unikalnie i indywidualnie reaguje na zabieg depilacji laserowej. Może pojawić się obrzęk lub rumień jest to naturalną reakcja, zwykle krótkotrwałą. Mpgące się pojawić powikłania (strupki, pęcherzyki, przebarwienia lub odbarwienia) są sporadyczne, zwykle związane z nie zachowaniem zasad postępowania po zabiegu np. opalanie, solarium itd. Mają jednak charakter przejściowy, choć bywa, że przebarwienia, odbarwienia u nielicznych mogą utrzymywać się dłużej do kilku do kilkunastu tygodni.Sprawdź koniecznie. Dołącz do grona zadowolonych klientek.

Przygotowanie do zabiegu epilacji laserowej:

Jak postępować po zabiegu depilacji laserowej:

Epilacja - często zadawane pytania: